Jmenuji se Patrik, je mi 21 a pocházím z Brna.

Vyrůstal jsem v rodině s problémovým otcem a v dětství jsem se musel 7x stěhovat, vždycky z místa na místo, z podnájmu do podnájmu. Jednoho dne mojí mámě došla trpělivost a přestěhovali jsme se do Prahy.

Jako začínající puberťák jsem měl strašnou chuť dobývat svět. Vždycky mě táhl svět herectví a filmu, proto jsem začal natáčet videa a postovat je na internet.

Už v patnácti jsem si vydělal na svoji první kameru. První YouTube obsah byl na světě. Ze začátku kostrbatý videa, na který se dívali jenom moji kamarádi, když jsem je poprosil. Ostatní se mi smáli.

pubertak s kamerou

Ale vydržel jsem.

Časem mě oslovila moje střední škola, pro kterou jsem natočil pár reklamních videí a skrz to jsem se dostal i k moderování.

Od povídání one to one jsem najednou stál před publikem. A pěkně to zpackal. Stejně mě to ale k moderování táhlo dál.

Rozhodl jsem se tedy trénovat před zrcadlem i před kamerou.

Časem jsem postupně založil spousty YouTube kanálů, na které jsem natáčel své první “vlogy”. Pak přišly i hudební videoklipy pro více i méně známé interprety. Učil jsem se střih.

minifilm

Na nějaký čas jsem na moderování zanevřel a věnoval se hlavně YouTube kanálu PJAY, na kterém mám k dnešnímu dni téměř 65 000 odběratelů.

Zlom přišel až na podzim roku 2015, kdy jsem poprvé měl tu čest představit své video v rámci youtuberského festivalu “Cinetube”. Stál jsem před plným sálem a cítil se sakra dobře.

To bylo ono. To jsem byl já.

O půl roku později jsem po každodenním tréninku rétoriky nabídl služby právě majiteli celého Cinetube. A najednou jsem moderoval show v 16ti městech po celé ČR.

moderace skolni akce

Proč zrovna YouTube a moderování?

U YouTube se mi líbí propojení kreativní činnosti, technické zdatnosti a marketingových strategií, díky kterým mám skvělý přehled o momentálních trendech, posouvá mě to v komunikaci s lidmi a zároveň mi to dává možnost nezávislosti v tvorbě, což dokáže plodit skvělé výsledky!

Především díky YouTube jsem se spojil se stejně smýšlejícimi lidmi, se kterými dlouhodobě spolupracuji a mnozí z nich jsou mí skvělí přátelé i v osobním životě.

A proč moderování?

No, jak už jsem říkal, davy mě nabíjí a já jsem vždycky miloval pocit pozornosti okolí. A hlavně mě to neskutečně baví!

Mé cíle a vize do budoucna?

Chci být symbolem kvalitní show, vytvářet lidem na tváři úsměvy, ale také je neustále něčím překvapovat. Rozhodně plánuji být součástí spousty zajímavých projektů a pracovat jen s těmi nejlepšími lidmi.

Spolupráce