• CINETUBE: Každé roční období od r. 2016 (cca 50 měst odmoderováno) Youtuberská akce pro cílovou skupinu mezi 13 - 16 lety. Koná se 4x ročně ve 12 - 15 městech po celé České republice. Moderování v jednom městě zabere 3-4 hodiny (již odmoderováno 52 měst)
  • V hotelu Olšanka jsem 31.1.2017 moderoval maturitní ples Pražského humanitního gymnáziaMATURITNÍ PLES Pražské humanitní gymnázium
  • Značka Fakeer pořádala soutěž ve spolupráci s iphoneservis.cz. Postaral jsem se o režii a moderování celého vyhlášení soutěže. LIVE vyhlášení soutěž FAKEER:

 

REFERENCE VIDEOMARKETING
 (2013 - 2017)

  • Tafotka.cz mě oslovili s tím, abych jim natočil promo video, které bude v souladu se sloganem - Místo, kde radost není jenom fráze TAFOTKA.CZ
  • Natočil jsem a režíroval hudební klip pro Mad PeeT a SharkaSs SAMI SEBOU
  • Brandovi s.r.o. mě požádali, zda bych jim pomohl s natočením videí do členské sekce webu Zákony bohatství. To jsem nemohl odmítnout. ZÁKONY BOHATSTVÍ
  • Rád pomáhám lidem kolem sebe, se Značkovou show to nebylo jinak. Podílel jsem se na střihu celé první poloviny charitativní show na YouTube. Tedy celých 26 dílů. ZNAČKOVÁ SHOW
  • Dlouhodobě spolupracuji se značkou Fakeer s.r.o., kde moderuji a působím jako kreativec přímo ve firmě. Kreativec ve společnosti Fakeer s.r.o.

 

VIDEOKLIPY (své):

(2016-2017)

31.8.2016 jsem vydal videoklip Učitel, k němuž jsem napsal scénář a nazpíval ho. Videoklip má již přes 2,5 milionu zhlédnutí na serveru YouTube a vystoupilo v něm několik známých českých youtuberů. O videoklipu se také psalo na www.blesk.cz.

UČITEL

9.11.2016 jsem vydal svůj druhý hudební klip Tak pojď, který do dnešního dne vidělo na serveru YouTube přes 500 000 lidí. Napsal jsem text a celou píseň nazpíval. Zároveň videoklip propagoval knihu Jsi značka, a to ve spolupráci s Brandovi.s.r.o.

TAK POJĎ

Třetí videoklip s názvem Kouzlo Vánoc, který vyšel 1.12.2016 na serveru YouTube zhlédlo už přes 361 000 lidí. Kouzlu Vánoc jsem také propagovalo značku, a to aplikaci Stylaxi. Opět jsem napsal text a píseň nazpíval.

KOUZLO VÁNOC